Członkostwo

Do grona członków Klubu należą właściciele, współwłaściciele, prezesi, członkowie zarządów i rad nadzorczych największych i najbardziej znanych polskich i zagranicznych firm i instytucji, jak również przedstawiciele świata nauki, kultury, mediów i polityki.

Klub Polskiej Rady Biznesu stał się ekskluzywnym miejscem spotkań biznesowych i uroczystości prywatnych, odwiedzanym przez wybitnych ludzi świata biznesu, kultury oraz polityki, takich jak Prezydenci RP Bronisław Komorowski, Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski, Król Karol XVI Gustaw i Królowa Sylwia, Sekretarz NATO Lord George Robertson, George Soros, Michael Dell i wielu innych.

W Klubie obowiązują 3 rodzaje członkostwa:

  • Executive Member (członkowie indywidualni)
  • Corporate Executive Member (członkowie korporacyjni)
  • Associate Member (członkowie stowarzyszeni)

Członkowie indywidualni i korporacyjni mogą korzystać ze wszystkich klubowych przywilejów, a członkowie stowarzyszeni tylko z części przywilejów.

Członkami Klubu mogą zostać osoby, które wyróżniają się dokonaniami w życiu gospodarczym, w świecie nauki, kultury, mediów i polityki. Firmy mogą uzyskać członkostwo korporacyjne dla członków zarządu i rady nadzorczej a także udziałowców. Osoby ubiegające się o przyjęcie do Klubu muszą być zaakceptowane przez Komisję Klubową.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:
Dorota Ziółko, Customer Relations Manager, biuro Klubu Polskiej Rady Biznesu
Tel. (48 22) 523 66 64, (48) 662 013 616, e-mail: d.ziolko@twe.com.pl