• Pałac Sobańskich

  • Pałac Sobańskich

  • Pałac Sobańskich

Klub Polskiej Rady Biznesu

Klub powstał z inicjatywy Polskiej Rady Biznesu – organizacji skupiającej elitę polskich przedsiębiorców, działającej na rzecz rozwoju polskiej gospodarki i konsolidacji środowiska biznesowego.

Jest to prywatny klub z restauracją i barem, profesjonalną i dyskretną obsługą oraz gabinetami konferencyjnymi. Na trzech kondygnacjach klubu znajdują się: brasserie, bar, piwnica win, sześć gabinetów oraz dwa letnie tarasy. Na każdym poziomie członkowie klubu mogą zamawiać dania z karty restauracji Amber Room. O wina dba natomiast dedykowany sommelier. Do klubu należą właściciele, współwłaściciele, prezesi, a także członkowie zarządów i rad nadzorczych największych polskich i zagranicznych firm i instytucji. Przyjęte do niego mogą być osoby, które wyróżniają się dokonaniami w życiu gospodarczym, w świecie nauki, kultury, mediów i polityki.

Członkostwo

W Klubie obowiązują 3 rodzaje członkostwa:

  • Executive Member (członkowie indywidualni)
  • Corporate Executive Member (członkowie korporacyjni)
  • Associate Member (członkowie stowarzyszeni)

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt

International Associate Club

W 2006 r. Klub Polskiej Rady Biznesu przystąpił do organizacji tworzącej sieć prywatnych i ekskluzywnych klubów biznesowych. Dzisiaj IAC to globalna sieć zrzeszająca ponad 250 najbardziej znanych klubów na całym świecie, zlokalizowanych w centrach światowych stolic po luksusowe resorty wypoczynkowe, w tym pola golfowe.

Wszystkie je łączy bardzo wysoki poziom oferowanych usług, z których korzystać mogą członkowie KPRB.

Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z klubów w sieci IAC, prosimy o kontakt

www.iacworldwide.com